Profile

ilya mehdipour

Contact Details

To edit any information on this page, including your contact information, please click the edit icon next to the item you wish to update. To change your profile picture, please click on the "Actions" button under the photo. Editing your contact information will take you to our AMS database where other information regarding your membership/history is located. Please note it may take up to 30 minutes for your edits to appear. 

Bio

آبشار مرادیه

رزرو تور وان ارزان قیمت از آيانسهای معتبر سایت سفر باتو ، وان دارای طبیعتی بی نهایت زیباست و آبشار مرادیه یکی از جاذبه هایی است که بهتر است بازدید از آن را در الویت برنامه های خود قرار دهید . آبشار مرادیه در فاصله هشتاد کیلومتری از مرکز شهر وان قرار دارد و طبیعت زیبا و سرسبز اطراف آن مکان ایده آل برای پیک نیک یک روزه است . در مقابل آبشار پلی معلق احداث شده که گردشگران می توانید از روی آن منظره این آبشار را به خوبی ببینند . نام این آبشار از اسم پادشاه عثمانی سلطان مراد ششم گرفته شده که در زمان لشکرکشی به بغداد در این منطقه اطراق نمود و از آن به بعد این آبشار را مرادیه نامیدند . در کنار آبشار یک چایخانه سنتی و فروشگاه صنایع دستی و امکانات رفاهی دیگر وجود دارد .

میدان جمهوری Republic Square

در اطراف این میدان تفریحات متنوعی را می بینید ، از کافه و رستوران های متنوع گرفته تا فواره های آبی که همراه با موسیقی زنده مناظری زیبا را پدید آورده اند . همچنین در دور تا دور میدان جمهوری ساختمان های قدیمی و زیبایی دیده می شود که همگی نمایی زیبا دارند و با سنگ های سفید و صورتی زینت یافته اند . بنای زیبای برج ساعت ، از دیگر جاذبه های این میدان است که جلوه ای خاص به این مکان بخشیده است . تور ارزان ارمنستان سایت سفر باتو را حتما مشاهده کنید.

کلیسای جامع سنت گریگور روشنگر

این بنا کلیسای جامع ایروان نیز نامیده می شود و یکی از بزرگ ترین کلیساهای کشور ارمنستان است . این بنای عظیم متشکل از سه کلیسای کوچک تر است که ساختمان اصلی آن بسیار باشکوه و زیباست . در کلیسای اصلی دو محراب جداگانه برای شاه تیرداد و همسر وی طراحی شده زیرا این افراد نقش موثری در گسترش مسیحیت در این کشور داشته اند .