Profile

ava afsanei

Contact Details

To edit any information on this page, including your contact information, please click the edit icon next to the item you wish to update. To change your profile picture, please click on the "Actions" button under the photo. Editing your contact information will take you to our AMS database where other information regarding your membership/history is located. Please note it may take up to 30 minutes for your edits to appear. 

Bio

سرزمین موج های آبی

تور مشهد پیشنهادی سفر باتو ، دارای مجموعه های تفریحی فراوانی است که یکی از بهترین و پرطرفدارترین آنها ، پارک آبی سرزمین موج های آبی است . این مجموعه اولین پارک آبی در شهر مشهد است و دارای وسایل بازی و امکانات متنوعی است . تنوع بالای تجهیزات موجود در آن سبب شده بی آنکه متوجه گذر زمان باشید ، یک روز سراسر شاد و پر هیجان را سپری کنید . باید افزود در سال های اخیر فاز دوم این مجموعه راه اندازی شده که مختص بانوان گرامی است .

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان تور کیش در کوشه ی شرقی این جزیره قرار گرفته و دارای سواحلی با آب هایی بسیار شفاف و تمیزیست که پاکی و زلالی خود را مدیون مرجانهایی هستند که باعث تصفیه آب های شرق کیش میباشند .در این ساحل براحتی کیتوان با قدم زدن در کنار ساحل مرجان های سفید رنگ و آبزیان کوچک را درآّ تماشا نمود و از امکانات رفاهی آن میتوان به وجود آلاچیقها و استراحتگاه هایی مناسب خانواده ها اشاره نمود .همچنین مسیر دوچرخه کیش از این ساحل آرام گذر نموده و غروب ها میتوان پس از گشت و گذاری مفصل در این ساحل به تماشای غروب آفتاب مشغول شد و استراحت نمود .

بازار مرجان کیش یکی از محبوب ترین مراکز خرید این جزیره است که در کنار پارک ساحلی مرجان قرار گرفته است و گزینه مناسبی برای خرید و گردش به شمار میرود .