Profile

saba golchin

Contact Details

To edit any information on this page, including your contact information, please click the edit icon next to the item you wish to update. To change your profile picture, please click on the "Actions" button under the photo. Editing your contact information will take you to our AMS database where other information regarding your membership/history is located. Please note it may take up to 30 minutes for your edits to appear. 

Bio

معرفی شهر ازمیر ، ترکیه

در ادامه این مطلب برخی از جاذبه های دیدنی شهر ازمیر و همچنین برخی از معروفترین مراکز خرید و بازارهای این شهر را به شما معرفی خواهیم نمود . پس در ادامه همراهمان باشید :

بازار سنتی کمارالتی Kemaraltı

این بازار سنتی از قرن ها پیش تا به امروز مکانی ایده ال برای خرید و گشت و گذار در تور ازمیر است . و قدم زدن در آن بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود . این بازار سرپوشیده از دالان های متعددی تشکیل شده و در ان کالاهای متنوعی عرضه می شود و خرید از آن گاه مقرون به صرفه تر از سایر مراکز خرید شهر است . حین بازدید از این بازار به سراغ شیرینی و شکلات فروشی ها بروید و آبنبات سنتی مخصوص این شهر را امتحان کنید ، که طعم و مزه ای استثنایی دارد . همچنین در این بازار ، خوشمزه ترین شیرینی های شهر ازمیر و زیتون های سبز و سیاه را خواهید دید که برای سوغات بسیار مناسب است . انواع صنایع دستی ، پارچه ، پوشاک ، محصولات چرمی و ... را در این بازار خواهید دید .

روسیه : ییلاقات توسکان (Tuscan)

به گزارش سفر باتو ، در ابتدا به سراغ کشور روسیه و ییلاقات شگفت انگیز توسکان در تور روسیه می رویم . بی شک با تماشای مناظر تپه‌های توسکان نفس در سینه تان حبس خواهد شد و حتی دیدن تصاویر آن نیز شما را به حیرت وا می دارد . در این جا تا چشم کار می کند سرسبز و زیبایی به چشم می خورد ، و سراسر آن با درختان سرو ، تاکستان‌های چهل تکه و خانه‌های روستایی پوشیده شده است . در این منطقه طبیعت بکر و دست نخورده باقی مانده و تعطیلاتی بی سر و صدا و آرام را برای گردشگران به ارمغان می آورد . مناطق وال دورکیا ، سینا ، پینزا و منتالسینو دارای زیباترین چشم اندازها هستند .