Profile

ahoo shirzad

Contact Details

To edit any information on this page, including your contact information, please click the edit icon next to the item you wish to update. To change your profile picture, please click on the "Actions" button under the photo. Editing your contact information will take you to our AMS database where other information regarding your membership/history is located. Please note it may take up to 30 minutes for your edits to appear. 

Bio

جاذبه های دیدنی در کشور ترکیه

غار کوکاین

غار کوکاین یکی از شگفتی های شهر آنتالیاست که در تور ترکیه در میان کوهستان‌های اطراف شهر قرار گرفته است. این غار در حدود ششصد متر طول دارد و بر اساس شواهد موجود قدمت سکونت در آن به دوران ماقبل تاریخ باز می گردد . در ورودی این غار یک آب‌انبار باستانی وجود دارد که توسط رومیان باستان حفر شده است . قبل از بازدید از این غار وسایل ایمنی و چراغ‌ قوه همراه داشته باشید .

واراناسی (Varanasi)

شهر زیبا و مقدس واراناسی در امتداد سواحل رود گنگ واقع شده ، که برای هندوها ، بودایی‌ها و جین‌ها مکان مقدسی است و بسیاری از آیین های مذهبی آنان در این شهر و در امتداد همین رود انجام می پذیرد . شهر وارناسی یکی از قدیمی‌ترین شهرهای دنیا است که با دارا بودن جاذبه های دیدنی فراوان مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است .

تاج محل

بنای باشکوه و زیبای تاج محل در مطلب تهیه شده توسط سایت تور لحظه آخری سفر باتو ، نماد کشور هند است که خود ، یکی از اصلی ترین دلایل برای سفر به این کشور شده است . تاج محل در شهر آگرا قرار دارد و ما بین سال‌های ۱۶۳۲ و ۱۶۵۳ به فرمان امپراتور موقال (شاه جهان ) و برای یادبود همسر مورد علاقه ‌اش ساخته شده است . تاج محل با معماری خیره کننده و بسیار زیبا تمام با سنگ مرمر سفید تزئین شده و آن را "قطره اشکی بر گونه‌ی ابدیت" می نامند .