Profile

asal mohammadi

Contact Details

To edit any information on this page, including your contact information, please click the edit icon next to the item you wish to update. To change your profile picture, please click on the "Actions" button under the photo. Editing your contact information will take you to our AMS database where other information regarding your membership/history is located. Please note it may take up to 30 minutes for your edits to appear. 

Bio

باد و باران های موسمی از ماههای می تا اکتبر ادامه خواهد داشت که مصادف است با اوایل اردیبهشت تا اوایل آبان ماه که حدودا شش ماه از سال را در بر می گیرد . در این زمان هزینه های سفر بسیار کاهش می یابد ، ولی شرایط برای کسانی که به آب و هوای استوایی عادت ندارند سخت خواهد بود .

پارک تفریحی فانتازیا ( Phuket FantaSea )

در تور تایلند ، این مجموعه تفریحی شگفت انگیز به دیزنی‌ لند جنوب ‌شرقی آسیا مشهور شده و به خصوص اگر همراه فرزندان خود راهی این سفر شده اید بازدید از آن را در الویت برنامه های خود قرار دهید . این پارک تفریحی دارای بخش های مختلفی همچون سیرک‌های مهیج ، فروشگاه‌های فراوان و نمایش‌ها و رویدادهای فرهنگی مختلف است . و در این بین ، می توانید ماجراجویی خود را با غذا خوردن در رستوران گلدن کیناری چندین برابر کنید .

جاذبه های دیدنی در یکی از برترین قطب های گردشگری آسیا - مالزی

زبان ملایو (باهاسا ملایو) زبان رسمی کشور مالزی در تور مالزی سفر باتو است و در کنار آن زبان انگلیسی نیز در این کشور بسیار رواج دارد . اسلام از ادیان اصلی مردم این کشور است و تعجبی ندارد اگر حین سفر به این کشور با مساجد باشکوه و منحصر بفردی روبرو شوید . باید افزود شصت درصد مردم این کشور مسلمان و بیش از نوزده درصد بودایی و حدودا شش درصد کنفوسیوس و تائوئیزم و بیش از نه درصد نیز هندو و مابقی را مسیحیان تشکیل می دهند. در ادامه برخی از مهم ترین مسجد کشور مالزی را معرفی خواهیم نمود :